۱۳۸۸ شهریور ۳, سه‌شنبه

حجاريان دوباره ترور شد!

[«علامت سلامتي»: v به علاوه عشق به شما!]
سلام بر شما مخاطبان گرامي. از ايميل هاي محبت آميزتان، كامنت هاي دلپذيرتان و حمايت تان در فيس بوك سپاسگزارم. همچنين از حضورتان در صفحه حاميان بابك داد ممنونم. اين صفحه توسط دوستان ناديده و داوطلب،ايجاد و اداره مي شود كه از آنها هم صميمانه تشكر مي كنم.از تك تك شما ممنونم و بدليل عدم دسترسي به اينترنت، امكان جواب دادن به ايميلها و تشكر از شما را ندارم. گفتم علامت سلامتي ام را بجاي ضربدر روي ديوار، V بگذارم و در كنارش، عشقم را به شما بيان كنم.
«پي نوشت»: دادگاه امروز را «ترور دوباره حجاريان» ناميده ام. بار اول جسمي و بار دوم شخصيتي ترور شد و هر دوبار او بخاطر كينه توزي شخصي آيت الله خامنه اي و به دستور و توسط مأموران ايشان ترور شد. بعد از ترور اول، مردم دست به دعا برداشتند و سعيد به لطف خدا «احيا» شد و به دامان مردم برگشت. دوباره همگي دعا كنيم خدا كند از اين ترور شخصيتي هم جان بدر ببرد! هم سعيد و هم ساير «ترورشدگان» در اين بيدادگاههاي نظام. فردا درباره اين قضيه مطلبم را منتشر خواهم كرد اگر عمري باشد انشاءالله. اگر حال خوبي به دلهاي پاكتان دست داد، با هر زباني كه با خداي خودتان معاشقه و گفتگو مي كنيد، دربندان عزيز و خانواده هايشان و زخم خوردگان اين نظام جائر و همه مردم را دعا كنيد. ما را هم از دعا و انرژي مثبتتان بهره مند كنيد.ياحق!

۸۸ نظر:

ناشناس گفت...

درود بر شرفت

ناشناس گفت...

کاش کاری از دست ما بر می آمد آزاد مردان و زنان

MirHossein Mousavi گفت...

خیلی مردی - نوکرتم
امیدوارم زودتر بازی تمام بشه و این دیکتاتور کثاف گورشو گم کنه و خانواده ات از بلا تکلیفی خارج بشن .

ناشناس گفت...

سلام
VVVVVVVVVVV
سوالي كه در اذهان توليد مي شود اين است كه به راستي ظرف مدت حدود 2 ماه حبس ، درون زندان چه اتفاقي افتاده كه نظر اين همه انسان معتقد و نظريه پرداز يا به اصطلاح ليدر هاي جنبش اصلاح طلبي عوض شده ؟؟!!!!
اگر فقط استدلال هاي بازجوهاي مهرورز باعث چنين تحول شگرفي در متهمين شده ، چرا اين استدلال ها بيرون از زندان كارساز نبوده؟!!در صورتي كه متهمين هر روزه اين استدلال ها را از كيهان و ... مي شنيدند.شايد هم متهمين به قدري سست ايمان و ضعيف بودند كه طاقت 2 ماه زندان را نداشتند و به قيمت بي آبرويي و از بين رفتن آينده سياسي و اجتماعي خود حاضر به اعتراف شدند.

ناشناس گفت...

اقای داد مواظب خودت و خانوادت باش،
چرا ایمیل اون ماموری رو که شما رو تهدید کرده بود و خواسته بود نا امیدت کنه، نمیذاری تو سایت؟؟
یه سری به شهر های شرق کشور بزن، اینجا خاطر خواه زیاد داری....
مواظب خودت باش...

tasha گفت...

aghaye dad ba vojoode inke vaghean az shoja'atetoon khoshhalim va inke inhame moddat natoonestan gioretoon biaran zogh zadamoon mikone amma vaghean darin kalafam mikonin!pashin berin az iran,torokhoda berin.harche zoodtar,inja khatarnake.age khodaye nakarde shomaro begiran...................

ناشناس گفت...

mesle hameye irany ha ,doostetoon daram.age in bazi ha tamoom she va ma betoonim shoma ro bebinim az nazdik,doost daram avalin halgheye gol ro khodam bendazam be gardanetoon.omidvaram ta aan zaman khoda shoma ro hefz kone

ناشناس گفت...

اقای داد مواظب خودتان و خانواده تان باشید. You are so brave and I always remember you in my kind of prayers; best of luck!

keyvan گفت...

lots of love to you
you are best

ناشناس گفت...

dorood bar to! babake dadi berasti! ke dade mazloomine iran zamini :) doostat darim

ناشناس گفت...

میشه از همه خواست در حمایت از مهدی ها و قربانیان جنایات های این اقایون نامه ای هرچند کوتاه برای اونها بنویسندکه بچه ها فکر نکنند تنهان

ناشناس گفت...

یک عده مثل سهراب ونداوغیره خونشان در خیابان ها ریخته شد و
یک عده مثل آقای داد وخانواده اش مدت بیش از دوماه است که بصورت سرگردان بحالت خانه بدوش زندگی میکنند وننگ برماکه در داخل خانه های امن خود حاضر به الله اکبر شبانه هم نیستیم وخودرا نیز از جنبش سبز میدانیم وانتظار داریم که درعرض سه ماه جنبش پیروزشده وماهم به رویاهایمان برسیم

tildaferm_cool گفت...

Ba droode faravan be shma Babake Dad Dar Iran e Bidadgar.Babake Dad holghme bidadgari e jame Iran ro gerefte o vel nemikone. Shoma maie sarbolandi e ma hame iranian hastid. Zendebaad tamami dadgaran e irani che onhaei ke dar changal e dejkhiman hastan o che onhaei ke mesle shoma dar moghavemat o mobareze hastan. Zende bashid!!!!!

ناشناس گفت...

drod bar shoma

ناشناس گفت...

drod bar shoma

ناشناس گفت...

چرا یکی از اصلاح طلبانی که بیرون از زندانه توبه نمیکنه و متنبه نمیشه؟؟!!
V V

ناشناس گفت...

با سلام هرشب من و خانمم با دلهره و ترس از این که امشب دیگر مقاله ای ازت تو وبلاکت نباشد به وبلاکت سر می زنیم و مقاله هات را می خوانیم. کاش می شد چند روزی هم مهمان خانه ما می شدی .
ارادتمند شما دوستی از تبریز

ناشناس گفت...

با سلام هرشب من و خانمم با دلهره و ترس از این که امشب دیگر مقاله ای ازت تو وبلاکت نباشد به وبلاکت سر می زنیم و مقاله هات را می خوانیم. کاش می شد چند روزی هم مهمان خانه ما می شدی .
ارادتمند شما دوستی از تبریز

ناشناس گفت...

از اینکه میبینم سهمی که شما داری میپردازی خیلی خیلی زیاده و من شخصا هیچ کاری از دستم بر نمیاد واقعا شرمنده میشم..
خدایا یه کاری بکن تا کاملا ایمانمو بهت از دست ندادم..

ناشناس گفت...

درود بر نفس گرمت که خواب سرد و زمستانی بسیاری را بر هم زده
آرزوی سلامتی برای تو و خانواده ی شجاعت

ناشناس گفت...

سلام بابك جان
1000 با بهت درود مي فرستم درود به شرف و شجاعتت

اون ايه قران كه نوشتي موي بدن ادمو سيخ مي كنه
ما بيشماريم بابك جان

قران و مهدي زهرا حفظت كنه

ناشناس گفت...

be rasti tahte taasire shahamat e shoma gharar gereftam.bakhshi az neveshtehayetan ra be hamrahe sharhe-hali mokhtasar, ranjnameye mehdi aziz va yek comment besyar ziba az khanumi be name Nasrin ke peygham dade bood baraye mehdi,tarjome karde va baraye hameye doostane gheyre-irani e-mail ferestadam.az anha niz khastam ta baraye hemayat be ozviyate page shoma dar facebook darayand

ba arezooye salamati baraye shoma va khanevadeye mohtaram

ناشناس گفت...

kheili kare bozorgi mikoni ke dar beine mardom hasti va mobareze mikoni na kharej az iran bashi begi lengesh kon.
barat arezooye salamati mikonam

ناشناس گفت...

به آوارگی این روزهات حسودی ام میشه! و به شرف و شجاعتت. هر وقت بهت فکر میکنم بغضم میشکنه. مواظب خودت باش!

ناشناس گفت...

ای بزرگ مرد، پایدار باشی

ناشناس گفت...

قسم به لحظه لحظه این روزهای سرخ
که بوی سبزترین فصل سال می آید

ناشناس گفت...

بابک دوست داشتنی
تو جلوه داد و خصم بیدادی

شرمنده خودت و خونوادتیم

فکر تعداد کامنت ها و بازدیدها نباش، هر نفر از ما ده ها و صدها نفریم که از بین هزاران نفر دسترسی به سایت شما داریم و آن را در قلب میلیون ها نفر ، پیش از گفتن، می یابیم و برای میلیاردها ایرانی پس از این مینویسیم که سرداران ایرانی از هوخشتره شروع و به آریوبرزن رسیدند و پس از امیرکبیر، از نسل خرمدینان و همنام او ، بابک نامی دادخواه مایه افتخار نسل مابود.

میبوسمت

//

مبارز گفت...

سلام دلاور عزیز.این شب های عزیز رمضان هر شب واست دعا می کنم تا صحیح و سالم باشی.از اون روزی که مقاله "آقای به من چه " را خواندم تلاش شبانه ام بیشتر و بیشتر شده. هر شب رزم شب دارم. تمام تاکتیک های مبارزات بی خشونت و همچنین مقالات تو در مورد راه های فلج کردن دولت کودتا را بصورت جزواتی شب ها به خانه های مردم می اندازم.وقتی آوارگی تو رو می بینم از خودم شرمنده می شم.درود بر همسر و فرزندت که همراه تو هستند و تو را یاری می کنند.کدام زن هست که اینگونه فداکاری کند و آوارگی را بر خوشی و رفاه ترجیح دهد؟همسر تو چیزی از زینب کبری کم ندارد.بابک جان با این همه فداکاریت به ما بچه های جنبش صد برابر انرژی و نیروی مبارزه میدی. ماموران رژیم بدانند که روز به روز نیرو و اراده ما بیشتر میشود.بیخود دنبال بابک نباشید.هر یک از ما یک بابک داد هستیم. منم اسپارتاکوس.. منم اسپارتاکوس.. منم اسپارتاکوس.. منم بابک داد.. منم بابک داد...

مبارز گفت...

سلام خدمت دوستانی که به سایت بابک مراجعه می کنند. دوستان عزیز بیرون کشیدن پولهایتان از بانک ها و موسسات دولتی و تبدیل آن به دلار یا یورو رو فراموش نکنید.تحریم کالاهای تبلیغ شده در صدا و سیما را فراموش نکنید. تحریم کالاهای چینی و روسی را فراموش نکنید.تحریم اس ام اس را فراموش نکنید.تحریم محصولات شرکت خائن نوکیا-زیمنس را فراموش نکنید.تحریم سیگار های خارجی(سپاه وارد می کند) و صندوق مهر(وابسته به سپاه) را فراموش نکنید.کم کاری در ادارات دولتی و شرکت ها و کارخانه جات (اعتصاب ایتالیایی)را فراموش نکنید.دعا کردن تنها کافی نیست.
سبز باشید

ناشناس گفت...

از ته دل برایتان دعا میکنم و عاشقانه فریاد میزنم استوار بمان برای حق و عدالت وبرای مرگ ستمگر.
دوستت داریم ای مرد صبور و استوار که تاریخ فردایمان را با نام نامی تو و همرزمانت انشا میکنیم برای مهدی و تمام دردمندان و رنج کشیده های وطن بمان.

Massoud گفت...

حق نگهدارت بزرگ مرد,نگران شدم امروز دیر بروز کردین بلاگ رو,

ناشناس گفت...

Dorood bar to va khanevadeye shojaat.ay kash be ma ke dor az vatanim migofti ke chetori mitonim toye in sharayete sakhtet komaket konim. movazebe khodeton bashin. ya hagh

بابك خرمدين گفت...

حالاكه زندانهاي ايران معجزه مي كنند ودر دوماه آدمهاي منحرف وجهنمي را به بهشت رهنمون مي شوند بدينوسيله از مقام رهبري تقاضا مي كنيم كه تعداد زندانهاوماموران بازجويي را افزايش دهند تا انشاالله با زندان رفتن همه مردم در مدت كوتاهي كشوري داشته باشيم يكسره گل وبلبل ودعاگو به جان رهبري.

pouria گفت...

hamishe ba tarso larz miyam be bloget sar mizanam az tarse inke nakone beroz nashe ke onvaght 1000ta fekrae bado najor miyad tokalam kheyli khoshhal shodam az be roz shodanesh vali az inke hajarine ke ghorbanie in janiyan shodo be in rooz didiam ghame bozorgi to delam neshast vali khob khoshhalam ke doahaye saharo eftaram bara e salamatiyo hefze shoma va khonevade shoja ta alan az tarafe khoda mostajab shode falaho khayron hafezan va hova alhamar rahemin

ناشناس گفت...

چراغ ظلم ظالم تا سحر هرگز نمی سوزد اگر سوزد شبی سوزد شب دیگر نمی سوزد !
درود بر شرف پاک ارییاییت
درود بر قلب مالامال از عشق به ایرانت
زنده باد مخالف تو .باشد که در مخالفتش صدای تو رساتر

ناشناس گفت...

درود بر شما آقای داد عزیز، فرزند پاک و شریف ایرانم،

همیشه نوشته‌های شما را با جان و دل‌ میخوانم و به دوستانم در اروپا و آمریکا میفرستم تا آنها هم از نوشته‌های شما بهره‌مند شوند. شما با "انکار فاسدان و ضحاکان" در دل میلیون‌ها ایرانی‌ جا دارید. اهورای ایران زمین نگهدار شما گوهر گرانبها باشد.
از سوئد ه.ت

ناشناس گفت...

خدا پشت و پناهتون باشه.

ناشناس گفت...

هر شب میام اینجا و وقتی می بینم مطلب جدید گذاشتید خیالم راحت می شه.
خدا ازشون نگذره که اینهمه ظلم دارن روا می کنن به مردم...
امیدوارم پیروزی نزدیک باشه...

ناشناس گفت...

سلام بابک عزیز.. درود بر صبوری همسر و فرزندانت.. و نیز خودت..
من چه سبزم امروز و چه اندازه تنم هوشیار است...
من مدت هاست که در فیس بوک عضوم ولی کار کردن باهاش رو بلد نیستم و شرمنده که نتونستم شده 1 نفر هم به این صفحه اضافه بشه تا اونی که فکر کرده سبزها کم هستند و حامیان کم ضایع تر شود.. از دوستان خواهشمندم اگر امکان داره یکی راهنمایی کنه بی سوادی ام بد دردیه ها!!
مراقب خودتون باشید.. تا دوباره ها بدرووود

ناشناس گفت...

سلام آقاي داد.لطفا اين مطلب را پخش كنيد تا همه بدانند در عسلويه چه ميگذرد.توي وبلاگ خودم هم گذاشتمش اما چون وبلاگ من زياد بيننده نداره از طريق وبلاگ شما شايد تعداد بيشتري مردم بدانند كه در اين سرزمين چه ميگذرد.:
ان با قطب اقتصادي كشور چه كرده است؟
از دروغهايي كه درباره افتتاح فازهاي 6و7و8 و شروع ساخت فازهاي 9و10 و افتتاح آن كه بگذريم كه هنوز كه هنوز است فاز 6و7و8 سكو ندارد و دارد با يك سكو كار مي كند و فاز 9 و 10 هم كه دارد باتغذيه فاز 6و7و8 كارميكند يعني به عبارتي 5 فاز دارند با يك سكو كار مي كنند يعني يك پنجم كارايي خود را دارند اما ميخواهم حقايق بيشتري را راجع به عسلويه براي ايرانيان عزيز بازگو كنم كه شايد به علت بايكوت خبري و دروغهايي كه دولت كودتا داده است خيلي از مردم عزيز اطلاع درست و حسابي نداشته باشند.
1-در حاليكه ا.ن ماهي نيست كه به همراه هوگو چاوز اين يار هميشگي اش به اين منطقه سفر نكند اما مي بينيم كه عليرغم اينهمه تبليغات بازهم با تحريم خارجيها براي تامين قطعات مواجهيم و بخاطر همين معضل براي تامين قطعات فرسوده و يا مستهلك و يا مصرفي بايد به بازار سياه سر بزنيم و خود را براي موجهه با اتفاقاتي اماده كنيم كه در اثر فرسودگي پالايشگاهها پيش مي آيند.نظيرش را همين دو هفته پيش در پتروشيمي پارس همگان ديدند كه آتش سوزي به بار آمده چقدر وحشتناك بود و شعله آتش به بيش از 50 متر به اسمان رفته بود و اگر به پالايشگاههاي اطراف مي رسيد فاجعه اي انساني را شاهد بوديم. البته در اين ماجرا كسي آسيب نديد كه اينهم خودش بحث تخصصي دارد كه به دلايل امنيتي نميگويم.شايد چندروزديگر لينك دانلود فيلمش را بگذارم.خبري كه هيچوقت از رسانه ميلي پخش نشد.
2-كمتر كسي است كه نداند شركت نفت و گاز پارس در اين منطقه دارد جولان مي دهد و ساختمان اداري آن كه در نخل تقي واقع شده است با هزينه نزديك به 30 ميليارد تومان ساخته شده است و اين در حاليست كه مردم اين منطقه در تابستان به اين شديدي از نعمت آب آشاميدني سالم بي بهره هستند و برقشان هم هر روز قطع مي شود و كار درست و حسابي هم به جوانانش داده نمي شود.اين است تحقير مردم اين سامان توسط دولتي كه ادعاي عدالت محوري اش گوش فلك را كر كرده است.
3-با توجه به اينكه از طرف شركتهاي نفتي دنيا در تحريم قرار داريم فازهاي پارس جنوبي دارند يكي پس از ديگري به دست سپاه داده ميشوند و معلوم نيست نيروي سپاه چه تجربه اي در ساخت پالايشگاه داشته است كه اين چنين پروژه بزرگي را به آن محول كرده اند.و اين را هم بگويم كه قراردادهايشان به مراتب ننگين تر از تركمانچاي بوده است و بعد از دوران خاتمي انتقاد ميكنند كه قرارداد با توتال بسته است.(قرارگاه خاتم را داشته باشيد تا بعدا راجع به آن بيشتر مطلب بنويسم)
4-هر ماه تعدادي از عربها و كشورهاي توي نقشه ناپيداي جهان كه ا.ن همه اين كشوررا چند روز ديگر به نام آنها مي كند به ايران مي آيند و جيره شان را ميگيرند و ميروند ،جيره اي كه از پول نفت و گاز اين ملت كه به اصطلاح ملي است برگرفته مي شود اما خود اين ملت از حق داشتن حتي لوله كشي گاز محرومند و تمام اخباري كه درباره كشيدن گاز براي استان بوشهر گفته ميشود دروغ محض است.سوريه و لبنان را ببينيد كه با پول اين گاز دارد آباد مي شود اما مردمي كه دارند خون دلش را مي خورند و در معرض تمام بيماريهاي ريوي و پوستي قرار دارند در ويرانه ها زندگي مي كنند.كه البته آقايان بازهم به سبك همان شمارش آراي انتخابات آمار را عوض مي كنند و درجه آلودگي هوا را در حد استاندارد اعلام مي كنند و حتي مديري كه حاضر نشده دروغ بگويد عزل مي شود.
5-درباره واگذاري پتروشيميها به دوستان خودشان و سپاه و حساب و كتاب درآمد گازهاي عسلويه كه معلوم نيست به كجا واريز مي شود خيلي مطلب هست كه فعلا سرفصلش باشد براي بعد.
... چه كرده است اين ا.ن با اين منطقه اقتصادي.
khasibarmowj.blogspot.com

ناشناس گفت...

با سلام، گالیله هم مجبور به اعتراف شد و بر خلاف تمام باورهاش گفت اشتباه کرده بود- خوب حالا اون اعترافات پشیزی ارزش داشت که اعترافات این سران اصلاح طلب بخواهد به نشانه ضعفشان باشد یا اصلا بیارزد که در مورد محتواش حرف زد. البته خوب است که در موردش حرف بزنیم ولی‌ خواهشا کسی‌ فکر نکند این انسانهای در بند رستم دستان هستند که میتواند کوه را هم بشکنند و نباید حرف میزنند و از این حرفها که بعضی‌‌ها که انگار نمیفهمند شکنجه یعنی‌ چی‌ میزنند.

ناشناس گفت...

سلام سلام. خدا رو شكر كه سلامت هستيد. واي آقاي داد ديشب اصلاً نتونستم دادگاه رو نگاه كنم صورت پر از غم و رنج آقاي حجاريان و آقاي نبوي داره من دق مي ده ولي بزرگترين حسن اين به اصطلاح دادگاه ها اينه كه همه ديگه الان مي دونن اينا همش نمايشه واسه اينكه تمام كارهايي كه خودشون انجام دادن رو وارونه جلوه بدن. حتماً از سعيد حجاريان بنويسيد منتظريم. خيلي خيلي مواظب خودتون باشيد. من هر لحظه واسه شما و خانواده تون دعا مي كنم همه اعضا خانواده من هم واسه تون دعا مي كنن. خداپشت و پناهتون .زنده باشيد.

Siamak گفت...

بابک عزیز،

روزی نیست که به یادت نباشم و برای سلامتی خودت و خانواده ات دعا نکنم. همچنین خواهشی از شما داشتم؛ لطفا در کنار نام این خامنه ای کثافت کلمه آیت الله نگذارید.
به امید سرنگونی هر چه زودتر این جنایتکاران و برقراری صلح و دمکراسی در ایران عزیز.

پاینده باشید

رهگذر گفت...

سلام به عمو بابك شجاع الوطن

عجب مملكتي شده اين مملكت با اين سياست ديانت آلودش

قبل از انتخابات كي فكرشو ميكرد اوضاع كشور به اينجا كشيده بشه كه «ستونهاي» نظام به لرزه بيفته

هر روز كه ميگذره قبر كودتاچيها و متجاوزان عميقتر ميشه

زياد طول نميكشه كه آرزو كنند كاش رياست موسوي رو قبول ميكردن. مگر موسوي چكاري ميتونست انجام بده؟مگر خاتمي چكار كرد؟مطمئنا موسوي قدرتش از خاتمي خيلي كمتر بود و اصلاحات موسوي به مراتب ضعيفتر از خاتمي عمل ميكرد يعني همون تداركاتچي ميشد كه حرفشنوي بيشتري از «آقا» ميداشت.

عجب خير و بركتي شد اين «عدو» براي اين ملت. تا دو ماه پيش كي جرات ميكرد مثل الان از ته دل داد بزنه و بگه: "خامنه اي قاتله ولايتش باطله"

راستي عمو بابك توي شهر كوچيك ما يه اتفاقايي افتاده كه سر فرصت مشروحشو عرض ميكنم خدمتتون

تا اون موقع مواظب خودت باش و بچه هارو از طرف من ببوس

ناشناس گفت...

بابک عزیز، به خدایی که دخل و تصرف می‌کند اعتقادی ندارم که واست دعا کنم ولی‌ با همهٔ وجودم آرزوی سلامتی‌ تو و خانواده‌ات رو دارم. از تنها کسانی‌ هستی‌ که قلب فساد این سیستم رو مستقیم نشونه گرفتهی. من و بچه هام با تشویش دنبالت می‌کنیم. تو قهرمانی. خسته نباشی‌.

ناشناس گفت...

سلام بر تو ای ابرمرد در نمازم ابتدا تو را دعا میکنم بعد خانوادهام را- در این ماه مبارک دعا بی تاثیر نیست-قربان وجود نازنینت

ناشناس گفت...

اینا فکر کردن ملت ایران یک مشت عقب افتاده مزدور هستند مثل طرفداراشون..واقعا وقتی میبینی همانهاییکه دستور کشتن حجاریان را دادند حالا دارند محاکمه اش میکنند ادم حتی دلش به حال این خامنه ایی حقیر و مجنون هم میسوزه که این مادر مرده به چه فلاکتی افتاده که برای رییس کردن احمدی منحرف باید خودشو انقدر خوار وذلیل کنه.

ناشناس گفت...

درود بی‌کران بر بابک داد
دستت را می‌بوسم و به شرافتت درود می‌فرستم.
آقا بابک بیش از گذشته مراقب خودت و خانواده‌ات باش، اگر جمله مرا حمل بر بی‌ادبی و جسارت نمی‌کنی هر چه زودتر ایران رو ترک کن که دست این بی‌ناموس‌ها به تو نرسد. بگذار همچنان صدایت در این دنیای مجازی بلند‌تر از قبل شنیده شود.

ناشناس گفت...

درود به بابک عزیز ؛
دیشب با دیدن چهره های دوست داشتنیه حجاریان، نبوی، تاج زاده، چهره معصوم جلایی پور، قوچانی ، چهره پر از حرف رمضانزاده و سر خمیدهء صفایی فراهانی و ... اشک از چشام جاری شد ؛ نه تنها به خاطر دردی که اونها می کشند و خواهند کشید بلکه به خاطر عشق و علاقه و احترامی که بعد از خاتمی وعبدالله نوری و مهاجرانی و عده کمی از سیاسیون، سالهاست که نسبت به هیچ فعال سیاسی نداشتم و کاملن از همه ناامید بودم ... دیشب این چهره هایی که هر کدومشون پر از درد و پر از حرف بود به من و به میلیونهای ایرانی عشق داد ، ارزو داد ، شور مبارزه داد ...
آفرین و صدآفرین به حکومت ایران که ناخواسته تونست با 4 تا دادگاه این همه عشق و علاقه رو در مردم به وجود بیاره ؛

ددربند عزیز ازادیخواه هیچگاه نامتون و چهره هاتون از ذهن مردم ایران پاک نخواهد شد، درور بر شما درود بر شما و درود بر شما ...

sky raptor گفت...

آقاي داد سلام من تلاش دارم با شما ارتباط برقرار كنم ولي تا به حال نتونستم به هاتميل شما نتونستم پيغام بفرستم.اگر ممكنه يك ايميل ديگه به من بدين تا بتونم با شما ارتباط برقرار كنم.

ناشناس گفت...

با سلام بر بابك عزيز -نمي توانم بگويم حالمان خوب است مانند سهراب.ولي اميدمان پابرجاست بر اين عزم راسخ .ماداميكه اين اميد هست ما هستيم و دژخيمان اين را نمي تواند از ما بگيرد و همين است كه وحشت در دل سياهي مي اندازد .بابك عزيز بسياري از ما دست از جان شسته ايم .

ناشناس گفت...

واقعا خامنه ای آدم بد بختيه.
ده سال پيش که حجاريان رو ترور کرد مردم عادی از جمله من حجاريان رو نمی شناختن. دوباره مردم داشتن همچين شخصيت درد کشيده ای رو فراموش می کردن.انداختش زندون!!!!!
خامنه ای بدبخت با دست خودش گورش رو کند.نمی دونم خجالت نميکشه اين اشخاص رو با اين قيافه های خسته و زجر کشيده مياره جلوی دوربين که بگن ما اشتباه کرديم کتاب خونديم و تلويزيون خارجی ديديم مقاله خونديم.من نمی دونم کجای اينا جرم هست که اين احمقا به عنوان جرم معرفيش می کنن؟
خودشون احمقن يافکر می کنن مردم احمقن؟

ناشناس گفت...

لحظه ای نیست که از خاطرم بروید
من با شما شکنجه می شوم
همراه شما به من تجاوز می شود
و آواره دشت و بیابانم

ولی

اگه بارون بزنه
آخ اگه بارون بزنه

عاشقانه دوستتان دارم

ناشناس گفت...

dade aziz salam omidvaram khob vasalamat bashi dar kenare khanevadat
aghaye dad ma hame adamim hajaryanam adame harkasiro tahte feshare shadid bezaran ye jai kam miyare onam mesle ma ma hame midonim ke in iterafat hame az sare ejbare vagar na kasi nemiyad bar alayhe khodesh shahadat bede
vali ei kash pahlevanane emroz az ostadane diroz dars migereftan man zoram golesorkhi va amsale one
moraghebe khodet bash

ناشناس گفت...

سلام آقاي داد عزيز! من و خانواده‌ام لحظه‌اي نيست که از ياد شما و از ياد دوستانمان در بازداشتگاه‌ها غافل باشيم. هر روز و هر لحظه براي آزادي شما و دريندان دعا مي‌کنيم و آرزوي يک ايران آزاد و سربلند را داريم. خدا پشت و پناهتان. هر روز روزه خود را با قطره‌هاي اشک افطار مي‌کنيم. به اميد روزي که اين جنايتکاران رسواتر شوند و بتوانيم ايران عزيزمان را از دست اين جباران برهانيم.

ناشناس گفت...

بابک عزیز
نمیدونی تو جنوب چقدر هواخواه داری
کی گفته که 1600 نفر از تو و آزادیخواهیت حماین میکنن
بی شمارن
امیدوار باش و قوی
حال این بیشعور هارو خوب داری می گیری
برو برو
باید آرزوی گرفتن تورو به گور ببرن این نامردها
در نهایت همه دعا می کنیم سالم باشی سالم و امیدوار
قوی لجوج پایدار
خدا با ماست نه ولایت فقیه

ناشناس گفت...

سلام بر اسطوره من

من از برگزاری این دادگا ها و هر نمایش دروغی که پخش میشه بسیار خرسندم چراکه بحدی بچه گانه و مضحکه که حتی مامان بزرگمم که سرش زیاد تو سیاست نیست به حرف میاد .دارن به دست خودشون رشته های 30 سال رو پنبه میکنن .

اینا همش کار خداست تا از روی ترس با عجله تصمیمات بیجا بگیرن و با دست و پا سزدن بیشتر توی این منجلاب فرو برن.

اگر به نمودار از اتفاقای این ایام بعد از انتخابات رسم کنیم ، به وضوح میبینیم که هر چی پیش اومده به نفع سبزها و به ضرر کودتاگران بوده که تازه هنوز اتفاقای ناگوار زیادی پیش رو هست و باقی مونده ( محرم ، شب های قدر ، 22 بهمن ، روز قدس ، بازگشایی مدارس و دانشگاهها و ... )

اندکی سبر سحر نزدیک است V

ناشناس گفت...

با سلام
دادگاه چهارم چنان اغوا كننده بود كه لحظه اي مرا جو گير كرد . ياد كساني افتادم كه خيلي از اين ماجرا ها آگاهي ندارند و واقعا ً باورشان مي شود . همه آن چيزها كه به ذهن مردم محال مي آيد دارد رخ مي دهد و اين عمل كاملاً منطقي و روانشناسانه مهندسي شده است تا مردم مخالف آن را باور نكنند. تقلب 11 ميليوني!! كشتار مردم در خيابان و روز روشن!! تجاوز به زندانيان در حكومت اسلامي شيعي!!!و ... همان كاري كه روسها در ساليان گذشته كرده اند

ناشناس گفت...

سلام بابک عزیز

خوشحالم میبینم مطلب جدید میزاری رو وبلاگت تا بدونیم سلامت هستی و برات کامنت بذاریم و خدا رو شکر کنیم که دست این مزدوران و جنایت کاران بهت نرسیده تا خدایی نکرده نتونی مطلب جدید بذاری و ما هم نمتونیم کامنت بذاریم.

ما از تو حمایت می کنیم و خواهیم کرد. درود بر تو و خانواده شجاعت.

مرگ بر دیکتاتور و دولت کودتا

به امید پیروزی نهایی

سبز... گفت...

درود بر بابک فداکار و خانواده فداکارتر او.به شمایی که به نوعی در بند و اسیرید غبطه میخورم.به شهامتت وبه غیرتت.من به عنوان برگی از درخت جنبش سبز به شماو بابک دادها افتخار میکنم.بدان تنها نیستی و همواره موج انرژی سبز من و امثال من به سوی تو و خانواده ات جاریست.از دست ما جز لذت بردن از مطالب وبلاگت کار چندانی بر نمیاید اما تنها کاری که از تو و خانواده ات بر می اید این است که ما را از خود بدانید و تنهایمان نگذارید...

ناشناس گفت...

سلام و با آرزوی سعادت و سلامتی برای شما

امروز متوجه شدم از پرشین استت استفاده میکنید!
لطفا به جای ان از یک نمونه غیر ایرانی و مطمئن تر استفاده کنید، حدسم اسن است امکان ردیابی شما در آن وجود دارد

ایران زمین گفت...

درود اقایی داد.. مواظب خودتون باشید . چون پیروزی نزدیک است .
خدا با ماست

ناشناس گفت...

لطفا از موبایلتون استفاده نکنید
http://www.dw-world.de/dw/article/0,,4596292,00.html

مبارز گفت...

خطلاب به سبز می گویم که چرا فکر می کنی کاری از دستت بر نمی آید؟ مقاله نافرمانی مدنی بابک را بخوان و عمل کن و به دیگران هم آموزش بده. دعا کردن و لذت بردن از وبلاگ بابک چه دردی را دوا می کند؟

ناشناس گفت...

درود بر شما دلم برای نوشته هاتون تنگ شده بود با بدختی فیلتر شکنی گیر اوردم که بتونم براتون نظر بدم . انشالله از شر دشمنان در امان باشید

ناشناس گفت...

http://www.dw-world.de/dw/article/0,,4596292,00.html

ناشناس گفت...

با درود بر اقای داد عزیزو(همه صفت های خوب دنیا)
به نظر من نکته اصلی قسمت چهارم این سریال حاشیه مصاحبه حبرنگاران صدا و سیما با اقای رمضان زاده و ... بود که ایشون با وجود همه شکنجه ها و هفتاد روز انفرادی با شجاعت حرف خود را زدند. البته علاوه بر احمقانه بودن مطالب عنوان شده در دادگاه و علاوه بر اشتباهی خواندن اسامی و...دو نکته داشت ان هم مقدمه چینی برای انحلال احزاب اصلاح طلب و اسیب رساندن به دانشگاه ها بود.
سلامت و سبز باشید

یک هم وطن گفت...

با درود به شما عزیزان
من یک ایرانی ام و به هیچ گروه و مرام و مسلک سیاسی و عقیدتی وابسته نیستم و رستاخیز و جنبش و انقلاب به حق و تاریخی این مردم شجاع و متمدن و تاریخ ساز و حماسه آفرین را به دقت بررسی کرده و زیر نظر داشته ام و بر آن شده ام با استفاده از اینترنت و با ایجاد این وبلاگ www.iranesabzoazad.blogspot.comبا شما هموطنانم برای بحث و تبادل نظر درباره انتخاب رهبر واقعی و متعهد و ایرانی الاصل این جنبش به گفتگو بنشینم و از رهگذر این گفتمان به نتیجه برسیم.
آرزومندم که با تلاش و مشارکت پیگر و هوشمندانه شما اجازه ندهیم که این جنبش پاک و بی آلایش و متمدن و مدنی و آرمان خواه به وسیله نیت های پلید و دست های خبیث به بیراهه کشانده شود و مانند انقلاب 57 سر از بیراهه درآورد، یادمان باشد که "ملتی که تاریخ خود را فراموش کند تاریخ برای او تکرار می شود" این سخن از ناپلئون است و البته برای همه ملت ها صادق است، برای یکبار برای همیشه بیاییم تاریخمان را فراموش نکنیم آنگاه خواهیم دید که به چه جایگاه رفیع و بلندی دست می یابیم همانطور که در دوره باستان بعنوان ملتی پیروز و تمدن ساز بوده وهستیم.
به امید ایرانی آزاد و سربلند برای همه ایرانیان و هم وطنان
سربلند و پیروز باشید
یک هم وطن
www.iranesabzoazad.blogspot.com

یک هم وطن گفت...

لطفاً به این وبلاگ هم نگاه کنید

ناشناس گفت...

خدا رو شکر می کنم که هنوز هستی اما به همان خدای بزرگ سوگند می خورم اگر خدای ناکرده برایت اتفاقی بیفتد با کمربند انتحاری گروهی از مزدوران را خواهم کشت و به تو خواهم رسید. این را قول میدهم...

donya گفت...

درحالیکه اقایان وبلاگ نویس و به اصطلاح روزنامه نگار و کاریکاتوریست وقتشان را پای اینترنت به لودگی می گذرانند شما چه میکنید؟ امروز مقاله ای در دنباله منتشر کردم به نام { حکایت ان زلزله ۹ ریشتری که ایران را لرزاند و مرگاند.هوش از سر مردم دنیا پراند.. ولی خودمان را نجنباند.}در گوشه ای از ان اشاره کردم به اینکه اهل گریستن نیستم و همیشه خشمگین یا متنفر هستم.به اینکه ۳ بار گریسته ام در این ۷۷ روز.. برای مادر سهراب و احمد زیدابادی و مقاله مسیح علی نژاد دادگاه و هلو و کابینه را رها کنید}.. یادم رفت بنویسم و هرشب که به وبلاگ بابک داد سر میزنم... اقای داد به خدا تنها نیستید و اگر خدایی هست این دعاها و دلشکستگیها بی نتیجه نمی ماند...
مراقب عزیزانتان باشید.از طرف من به همسرتان بگویید شانه اش را به خاطر تحملش می بوسم.

امین ف گفت...

درود بابک عزیز. خسته نباشی برادر من. خانواده هم امیدوارم خسته و ماندهء این کوچ در خانهء خود نباشند.
به شخصه این نمایش را ترجیح دادم نبینم. نه برای آنکه از حرف های حجاریان ناراحت شوم یا اینکه با دیدنش نخواهم عصبانی شوم، نه ! خواستم سعید را نبینم تا او هم نبیند که من دیده امش و مبادا شرمنده شود. نخواستم مجبور شود روزی دیگر، وقتی فراقی باشد، بیاید و بگوید مجبورم کردند. آن روز میتوانم بگویم : سعید جان ! از چه میگویی؟ من که چیزی ندیدم و نشنیدم !...

ناشناس گفت...

سلام
پس كجائيد امروز؟چرا چيزي ننوشته ايد؟ واي آقاي داد من مي دونم واسه تون خطرناكه كه به اينترنت وصل بشيد ولي به خدا من هر روز صبح ميام اينجا كه حتي اگه شده يك خط نوشته جديد از شما بخونم تا خيالم راحت بشه كه سلامتيد.گرچه الان كامت ها رو چك كردم و مي دونم كه خدا رو شكر خوبيد چون كامت من هم تاييد شده بود .شما رو به خدا حتي اگه نميشه طولاني بنويسيد فقط واسه ماها بنويسيد كه حالتون خوبه همگي درك مي كنيم شرايط شما خيلي سخته ولي لااقل اينجوري مطمئن مي شيم كه سالم هستيد.
خدا با شماست و ما هم همگي هستيم.
مواظب خودتون باشيد و لطفاً تنها يك خط بنويسيد كه خوبيد.
يا علي

ناشناس گفت...

لينك در بالاترين:
http://balatarin.com/permlink/2009/8/27/1726454

ناشناس گفت...

سلام بابک عزیز از بودنت خوشحالم

مخلص تو محمود

ناشناس گفت...

سلام
امیدوارم همیشه با همین نیرو به افشای مطالب بپردازید.همچنین امیدوارم همیشه سلامت باشید.

ناشناس گفت...

جناب آقای داد باسلام و احترام
از این فرصت استفاده میکنم واز همین جا می خواهم تشکر کنم از خانواده محترمتابه خصوص همسرتان که دوش به دوش فرزند خلف ایران زمین سختیها را به جان خریده و در کنار شما به دنبال حقوق و آزادی به حق این مردم شریف ایران تلاش میکند. و بند حقیر از ملت عزیز تقاضا دارم همگی برای روز قذس ۲۷ شهریور با حضور میلیونی سبز به همراه نمادهای سبز به کودتاچیان ثابت کنید که در ایران پاک جایی نخواهند داشت . درمقابل بابک داد سر به خاک می آورم

shahin گفت...

حجاریان وحجاریانها ترور نمیشوند بلکه این کارها عزت وقرب این دوستان و سفره ریا ونیرنگ این جلادان رو بیشتروبیشتر نمایان میکنه.بامید پیروزی ومرگ بر دیکتاتور وحکومت ظلم وجور

ناشناس گفت...

با سلام
داد عزیز، وقتی آمدم که نوشته جدیدت را بخوانم دیدم هنوز خبر تازه ای از تو نیست و قلبم فشرده شد. نمی دانم چه خواهد شد نگران تحصیل فرزندانت هستم و فرسودگی همسرت. کاش می تونستم ببینمتون و خیالم راحت بشود از بودنتون و همراهیتون با ملت. زودتر آپدیت شو که انتظار هر لحظه مرا می کشد.

barran گفت...

آقای داد امیدوارم که در مقابل سختیها طاقت بیارید و خدا همیشه پشت و پناهتون باشه . من یقین دارم که خدا خدای ماست .
رسیدن به هر هدفی هزینه هایی رو داره و بیشتر آدمایی که ایران براشون مهمه هر کدوم یه جورایی دارن هزینه میدن . ولی امیدوارم که این هزینه ها پایان قشنگی داشته باشه . همون پایانی که ندا براش خون داد .

بهزاد jj گفت...

اصلاحات، اصلاح ميشود !


در طي يك پروسه دو ماه اصلاحات هم اصولي شد!! در بطن اين ماجرا يك دست سازي و بوي نوعي انقلاب فرهنگي به مشام ميرسد كه در باور من به انتهاي تاريك و ناشناسي ميرسيم كه قطعا بازنده اصلي اين بازي كسي يا چيزي نيست جز "ايران زمين" ... اينجاست كه همه كس از حيثيت و تاريخ و آن هزينه مي كنند و به ارزاني خودشان ميفروشند.

مبارز گفت...

دوستان عزیز مقاله "نافرمانی مدنی" بابک را بخوانید و به آن عمل کنید. به دیگران هم آموزش بدهید.انجام این تاکتیک ها براحتی ما را به پیروزی می رساند. فقط کمی از خود گذشتگی می خواهد.من هر ماه 900 هزار تومان حقوق می گیرم و 700 هزار تومن آن را دلار میخرم و در خانه نگه می دارم.بهترین روش برای فلج کردن اقتصاد این دولت

ناشناس گفت...

سلام بابک جان
خوبی انشاء ا...
دادگاه سعید حجاریان و اساتید اصلاح طلبم تیری بود بر قلبم کجایی دلیر مرد که سر بر شونهات بگذارم وهای های گریه کنم به خاطر این همه غربت مواظب خودت و خانواده نازت باش .
بهترین ارزو ها را برات به عنوان برادر کوچک میکنم سید رضا حسینی
r_king_1917@yahoo.com

ناشناس گفت...

بابک عزیز
شما نمی توانید وبلاگتان را از طریق یک یا چند دوست قابل اعتماد از جاهای مختلف به روز کنید تا امکان ردگیریتان از این طریق نباشد؟ مطالبتان را با ایمیل ناشناس به کسی بفرستید که از شما دور است و مورد اعتماد است. این به ذهنم رسید و فکر کردم شاید مفید باشد

ناشناس گفت...

سلام بابک عزیز. بابک جان توی بالاترین خوندم که ازت خبری نیست و اظهار نگرانی شده بود . زود اومدم اینجا و پست جدیدت رو دیدم و خوشحال شدم. آخه بابا چرا از ایران نمیری بیرون. ما روهم دق مرگ کردی. همش حول و ولای تورو داریم.
مواظب خودت باش
شهرام

ناشناس گفت...

سلام داد عزیز که از بیدادگری آواره شدی
منتظر برنامه این هفته شما در تفسیر خبر هستیم.

ناشناس گفت...

سلام آقای داد. لطفا در مورد اظهارات اخیر سرکرده کودتا در مورد آبروریزی ایجاد شده بعد از کودتا و مقایسه اظهارات این دفعه ایشان با آنچه بعد از قتل فروهرها در نماز جمعه گفت و تاکتیک مشابهی که برای مبرا کردن خود از حوادث کوی دانشگاه در ده سال پیش استفاده کرد روشنگری فرمایید. ما به وجود افرادی مثل شما افتخار می کنیم و از خدا برایتان سلامتی و محافظت از دست سربازان بدنام سلطان فقیه طلب می نماییم.

ناشناس گفت...

حق يارتان ! به اميد پیروزی . سلام این خواهر کوچک را به همسر و فرزندانتان برسانید که اینطور یار و یاور شما هستند . خدا به همراهتان