۱۳۹۶ خرداد ۸, دوشنبه

چرا بر "حلال‌بودن رأی رئیسی" اصرار می‌کنند؟

 🔷 هدف نهایی این "حلال،حرام" چیست؟! 🔷
اصرار بیش از حد اصولگراها بر حلال بودن رأی ابراهیم رئیسی، آدم را فکری می‌کند که نکند خدای نکرده خبرهایی باشد! پناه بر خدا! راستش این همه اصرارشان، یادآور حکایتی است که از گفتنش شرم دارم.
سربسته می‌گویم‌ اصرار زیادی خانواده عروس بر پاکدامنی او و «حلال‌زادگی طفل»، چندان طبیعی نیست! ای بسا اگر مثل آن ماجرا، کارشان به دادگستری و پزشکی قانونی و آزمایش خون پدر و طفل بکشد، خدای نکرده چیزهایی فاش بشود که به مصلحت‌شان نباشد!
🔹 بزرگواران! شما خیلی با آبرویید، دنبال آدرس «پزشکی قانونی» هم می‌گردید؟ آخر اصرارتان بر «حلال خواندن رأی رئیسی» دیگر چه صیغه‌ای است؟ حرفی نیست. بازشماری آراء به طریق قانونی که دردی ندارد؛ مثل یک «آزمایش خون» است! اهلش هستید؟

اگر آقای موحدی‌کرمانی، تن به «هیأت حقیقت‌یاب مستقل» می‌دهد، اگر احمد خاتمی و ابراهیم رئیسی، تن به تشکیل هیأتی از «آدمهای مستقل» برای بازشماری آراء می‌دهد، چه باک از اینکه رأی ملت دوباره و ده‌باره هم شمارش بشود؟
اتفاقاً بد نیست رسانه‌ها را هم برای ضبط و پخش مستقیم این «آزمایش ژنتیکی» خبر کنند، تا معلوم شود حلال چیست؟ و حرام کدام است؟
اگر با ما باشد، پیشنهاد می‌کنیم یک قدم آن‌ طرف‌تر برویم و آراء انتخابات ۸۸ را هم بازشماری کنیم تا "سیه روی شود هر که در او غش باشد!"

🔹 آخر برادران وقیح! خجالت هم چیز خوبی است! تا کی تقلب؟ تا کی میز و مقام و منصب مفت؟ تا کی با «رانت» شورای نگهبان، خود را منتخب و پیروز انتخابات جا زدن؟ تا کی با ابطال و معدوم کردن صندوق و گذاشتن دسته دسته «رأی‌های تانخورده» در صندوق، انتخاب ملت را سرقت کردن؟ بس‌تان نیست؟
چرا نمی‌خواهید حقیقت را بپذیرید که شما، بالاتر از «ده میلیون» رأی واقعی در بین این مردم ندارید! که تازه اگر «رأی مصادره‌ای پادگان‌ها و زندان‌ها و نهادها و بسیجیان و…» را از آن کم کنیم به زور به ۷ میلیون «رأی واقعی» برسد!

🔹 بروید فکری به حال ترمیم عیوب ساختاری خودتان بکنید که عمری است با «تملق‌گویی رهبر و دخالت جنتی و فشار آن قوه قضائیه فاسد»، گوشه‌ی اندرونی نشسته‌اید و همچون "خواجگان دربار" بر کنیزکان، سالاری کرده‌اید و خودتان هم باورتان شده صدای‌تان مردانه است، پس خبری هست!
حالا انتخاباتی بود و دولت روحانی هم اشتباهی کرد که با شما مدارا کرد و آقای رئیسی را ۱۶ میلیونی اعلام کرد! دیگر پی «حلال» بودنش را نگیرید که ممکن است معلوم شود «ژن اصول‌گرایی» از اصل برای تشکیل نطفه ناکافی بوده و…!

🔹 حقیقت را بپذیرید! انتخاباتی بود و در آن باختید. بروید ساختار و تشکیلات خود را بازبینی کنید. این «درخت عرعر» قرار نیست میوه‌ی انار بدهد. اگر دنبال تجدید ساختار مستهلک خود نروید، در هر انتخابات، با پیشرفت تکنولوژی و آگاهی بیشتر مردم، رأی فعلی شما کم و کمتر هم خواهد شد.
انشاء‌الله با تمرین دموکراسی، اصولگراها دست از "خواجه‌گی دربار"، بردارند و نان مفت خوردن را ترک کنند و مثل یک "مرد میدان" وارد کارزار انتخابات بشوند و نان بازوی خودش را بخورند.

🔹 "داداار و دوودور" راه انداخته‌اید که «رأی ما حلال است، حلال است»! خب، که چه؟! رأی شما حلال، مال روحانی حرام؟ اگر قضیه را کش بدهید به سود خودتان نیست! تکلیف حلال بودنش با یک توک ‌پا رفتن به پزشک قانونی حل می‌شود! چهل سال "وحده وحده، انجز وعده" می‌خوانید و می‌گویید وحدت جهان اسلام! آن وقت رأی مردم خودمان را حلال و حرام می‌کنید که به چه هدفی برسید؟ 
آن یکی هم وسط دعوا، نشسته و هی نرخ «آراء حلال» را بالا می‌برد که ۱۶ میلیون نه و ۱۹ میلیون! رأی روحانی ۲۴ نیست، ۲۱ میلیون! آخر مگر "تالار بورس" است پدرجان که هی اعداد را جابجا می‌کنی؟!
شما اگر دنبال این هستید که "رأی دزدی" را «حلال» بکنید، خب کرده‌اید! اما دیگر این «رأی دزدی حلال!» را بالا نبرید که می‌رویم "پزشکی قانونی" تا معلوم شود مشکل از کیست؟!

🔹 "آخرِ داستان" را همان اول بگویید و پای شرعیات و حلال و حرام را وسط نکشید!
شما با رأی حلال، می‌خواهید یک "دولت سایه یا موازی" درست کنید، و این یعنی اینکه "نتیجه انتخابات" را قبول ندارید! دیگر این بازی‌ها چیست؟
می‌خواهید بروید گوشه‌ی اندرونی دربار و برای خودتان "دولت‌بازی" بکنید. مثل "جمنا" که حزب‌بازی بود و نتیجه‌اش هم شد دو نامزد!
فقط یادتان باشد! خودتان به کسی که نتیجه انتخابات را قبول ندارد، "فتنه‌گر" می‌گویید! و حالا هم بدنبال یک فتنه‌ی حقیقی هستید که با حلال‌حلال کردن، کلیدش را زده‌اید! اما این راهش نیست.
اگر از ما می‌شنوید، بنشینید و دوغتان را بنوشید تا تلخی شکست را بشوید و ببرد! و دنبال قضیه را نگیرید که به سود خودتان نیست.
انتخابات تمام شد!
بابک‌داد
دوشنبه هشتم خرداد ۹۶
🔸 تلگرام:
http://t.me/BabakDad
🔸 تماس با نویسنده:
BabakDad2@gmail.com

۱ نظر:

Marpel گفت...

درود بر شما اقای داد
گل گفتی