۱۳۹۴ اسفند ۶, پنجشنبه

لیست انگلیسی؛ خامنه‌ای علیه خامنه‌ای!


الان که نظام جمهوری‌اسلامی ۳۷ ساله است و هزاران ابزار برای حذف مخالفان و منتقدان خود دارد، و بعد از این‌همه ردصلاحیت‌های بی‌سابقه، تازه مقام رهبری یادش افتاده که از بین همین نامزدها هم «انگلیس دارد برای ورود به مجلس و خبرگان نفوذ و توطئه می‌کند!» بعد هم صداوسیما و رسانه‌های حکومتی هیاهو کرده‌اند درباره «لیست انگلیسی» و «پلوی سفارت انگلیس» و «کیف انگلیسی» و…!
اگر انگلیس الان توانسته از میان اینهمه فیلتر شورای ‌نگهبان و دیده‌بان‌های سپاه و اطلاعات عبور کند، می‌توانیم با همین منطق نتیجه بگیریم که انقلاب ۵۷ هم یک منشاء خارجی داشته است! با همین «منطق حضرت آغا» می‌شود شک کرد به اینکه چطور حکومت شاه «یکباره» فروپاشید؟ و انقلاب در کمال ناباوری پیروز شد؟ و روحانیت چطور «یهویی» از همه گروههای انقلابی سبقت گرفت و صاحب کل مملکت شد؟ با همین منطق می‌شود نتیجه گرفت همه آن اتفاقات هم توطئه و نفوذ انگلیس و یا مثلاً روسیه بوده است!
اگر انگلیس که الان به قول کیهان «روباه پیر» است در این سر پیری می‌تواند تا دم خبرگان نفوذ و توطئه کند، ۳۷ سال قبل که روباه جوان‌تر و چالاک‌تری بوده لابد آنقدر عرضه و سیاست داشته تا در بین انقلابیون و اطرافیان سران انقلاب «نفوذی» بگذارد و تا حالا هم از وجود آنها بهره ببرد.
با منطق توطئه‌نگر حضرت رهبر می‌شود نتیجه گرفت «رفقای شرقی خامنه‌ای»، در فاصله‌ی ۱۰ سال بعد از انقلاب در یک پروژه امنیتی توانسته‌اند راه را برای رهبری آقای خامنه‌ای هموار کنند و همه «رقیبان بالقوه رهبری» را از سر راه او حذف کنند تا آقای خامنه‌ای از سال ۱۳۶۸ بر مسند قدرت تکیه بزند!
می‌گویند گاهی به کسی شک کنید که جلوتر از بقیه مردم داد میزند: «آی دزد! آی دزد!»
حالا در مورد رهبر فرظانه(!) مشکل مضاعف این است که ایشان از قدیم «رفیق مسکو» و «تاواریش روسیه» بوده و هستند! پس فریادهای «آی نفوذ! آی توطئه» ایشان، فراری ناشیانه رو به جلو‌ست! و با منطق سُست ایشان، می‌شود «اصل انقلاب ۵۷» و روند رهبرشدن خود ایشان را به آسانی زیر سئوال برد. فقط با منطق نفوذ و توهمات توطئه‌نگر خود ایشان، و نه با چیز دیگری…
بابک‌ داد

کانال تلگرام
در گویانیوز

هیچ نظری موجود نیست: