۱۳۹۴ بهمن ۲۲, پنجشنبه

بسیجی زن‌پوش! آخرین دستآورد اخلاقی نظام اسلامی

• «زن‌پوشی در قم»؛
نمودار انحطاط اخلاقی نظام اسلامی بود! •
دور تا دور کاروان نمایش اسارت ملوانان آمریکایی که امروز در قم به راه افتاده بود، طلبه‌های جوان حوزه با چشمانی هوسناک و نگاههایی معنادار به «بسیجی زن‌پوش» چشم دوخته‌اند‌.
در هر هشت قطعه عکس منتشره، نشانه‌های آشکاری از لذت جنسی طلبه‌ها و بسیجیان از نگاه به آرایش غلیظ صورت و سینه‌های مصنوعی برجسته‌ی این «بسیجی زن‌پوش» دیده می‌شود. اینها در جوار حضرت معصومه رخ داده است؟!
اینها در شهری رخ داده که مدعی‌اند: «سه در از درهای بهشت از قم باز خواهد شد». شهری که می‌گویند «خواهرخوانده» زینبیه دمشق است و یادآور خواهر امام حسین که در غل و زنجیر در شام گردانده شد!
جمهوری‌اسلامی مدعی بود که جامعه را به سمت تزکیه اخلاقی و تقوا پیش می‌برد. نظامی که سالها نان روضه‌ی اسارت زنان در «شام» را خورده، حالا برای یک استفاده سیاسی و تبلیغاتی بی‌حاصل، دست به همان کارهایی می‌زنند که در خیابانهای شام با اسیران قافله‌ی حسین شد! این مبارزه با آمریکاست؟ یا درز کردن روابط خاص «زن‌پوشان» در حوزه و بسیج؟!
این تصویر «نمودار» سقوط و انحطاط اخلاقی و مذهبی این نطام است. آن را باید در تاریخ ثبت کرد و به متدینین نشان داد تا بدانند دین خود را فدای دنیای چه مفسدانی می‌کنند؟
شاید که تا دیرتر از این نشده، از خواب غفلت بیدار شوند.
[بابک‌داد]
۲۲ بهمن ۱۳۹۴
تلگرام بابک‌داد

بازگشت به صفحه اصلی

هیچ نظری موجود نیست: