۱۳۹۱ آذر ۷, سه‌شنبه

انتقام سخت مشائي: افشاي «مداحان امام خامنه اي»!مداحان لمپن، جوكهاي مبتذل و ستايش «امام خامنه اي!»
مهم نيست نواري كه امروز پخش شده و مي گويند كه متعلق به محفل خصوصي مداحان اهل بيت است و در آن جوكهاي مبتذل و حرفهاي ركيك گفته مي شود، مستند و واقعي هست يا خير؟ [كه البته واقعي است] اما مهم اين است كه كاراكتر و شخصيت مداحان چيزي بهتر از اين نيست. آخوندهاي منبري و مداحاني كه گرداننده بارگاه «عبيدالله خامنه اي» هستند، آيا در محفل خصوصي شان كتابهاي فلسفي و ديني مي خوانند؟ و مثلا" درباره نظريات ملاصدرا و ابوعلي سينا و پوپر با همديگر مباحثه مي كنند؟ طبيعي است كه قد و اندازه اين مداحان، متناسب با قد و بالاي همان رهبر فرظانه اي(!) است كه رشته علوم انساني را از دانشگاهها تعطيل كرده و بودجه هاي نجومي را به مداحان سپرد تا از ملت «اشك» بگيرند و وعده بهشت و حوري بلوري به آنها بدهند! معلوم است كه در محفل خصوصي مداحان، انديشه اي بلند تر از امور پايين تنه و بلورجات وجود ندارد تا درباره اش بگويند و بخندند! به هر روي مداحان «تابلوي» رهبر و نظام هستند و مسئوليت گفتار و رفتارشان با رهبر فرظانه است و بس!
انتقام سخت رحيم مشائي از مداحان بيت رهبري!
تيمي كه به طور همزمان نوار جلسه مستهجن و ضداخلاقي مداحان اهل بيت(!) را در فضاي اينترنت توزيع كرد، ظاهرا" چندين خرگوش ديگر هم زير كلاه شعبده هايش پنهان كرده است! همزمان با انتشار نوار لطيفه هاي مستهجن ديروز، يك فيم كوتاه هم منتشر شده كه بر اساس تفكيك «تن صدا»، «لهجه» و «اكسان» اثبات مي كند كه گوينده آن جملات زننده و لطيفه هاي مبتذل «حاج سعيد حداديان» مداح معتمد و محبوب آقاي خامنه اي است كه سال قبل در يك روضه خواني عمومي، اسفنديار رحيم مشائي را به «عورت احمدي نژاد» تشبيه كرد و بعد از شكايت مشائي فقط به پرداخت 50 هزار تومان جزاي نقدي محكوم گرديد! رحيم مشائي كه چند قبل هشدار داده بود در اين شش ماه باقيمانده از دولت دهم، فقط استراتژي حمله را به كار خواهد بست، يك روز بعد از عاشورا اين نوار رسوا كننده را از مخفيگاه مداحان بيرون كشيد و در سطحي وسيع در شبكه هاي مجازي منتشر نمود. ظاهرا" اين نوار فقط يك قسمت از مجموعه اي است كه از هنرنمايي مداحان در آن جلسه ضبط و ثبت شده است. مشائي براي رسيدن به جايگاه رياست جمهوري، بنا دارد از مجموعه مداركي كه از وزارت اطلاعات و مخالفان اصولگراي خود بدست آورده، استفاده كند و در اولين قدم «مداحان» را به عنوان اصلي ترين نيروهاي تخريب كننده خود نشانه گرفته است.
لينك اول: نوار فاش شده از جلسه لطيفه هاي مستهجن [با هنرنمايي! سعيد حداديان كه مداح محبوب آقاي خامنه اي است!] صداي اين فيلم بر روي يك باند ضبط شده است و صدا را از يك گوشي ميتوان شنيد. لطفا" آن را بدون حضور كودكان و نوجوانان گوش كنيد! اينجا كليك كنيد.
لينك دوم: فيلمي كه با ميكس روضه هاي قبلي و لطيفه گويي مبتذل نوار جديد، اثبات مي كند گوينده هر دو «سعيد حداديان» است. اين فيلم كوتاه با ميكس روضه هاي قبلي و لطيفه گويي مبتذل نوار جديد، اثبات مي كند گوينده هر دو «سعيد حداديان» است. بر اساس اين فيلم جديد [ميكس شده] كه صحبتهاي حاج سعيد حداديان مداح محبوب بيت رهبري را در سخنراني مشهورش برعليه مشايي و نوار جوكهاي مستهجني كه ديروز منتشر شده، كنار هم چيده و اصطلاحا" ميكس كرده است، از لحاظ «تن صدا، لهجه و اكسان» به احتمال خيلي زياد ثابت مي شود كه گوينده جوكها و عبارات مستهجن سعيد حداديان مداح محبوب بارگاه «عبيدالله خامنه اي» است. اينجا كليك كنيد.

پي نوشت: برخي از مخاطبان [كه غالبا" هنگام به خطر افتادن كيان نظام به صفحه فيس بوك ما مي آيند و در موقعيتهاي ديگر كه صحبت از ستار بهشتي و نسرين ستوده و... است غايب هستند!] امروز با هجومي سازماني به صفحه، با تشكيك در صداي سعيد حداديان، سعي دارند «اصل قضيه» را هم مورد ترديد قرار بدهند و منكر اين واقعيت شوند كه عده اي مداح حكومتي، مراسم لطيفه گويي مستهجن در ايام سوگواري برگزار كرده اند. اين شيوه رايج نهادهاي امنيتي براي رفع و رجوع خرابكاري هاست. پاسخم به آنها اين است: گيرم كه شما منكر صداي حداديان در اين نوار هستيد! و يا در مورد زمان اين مداحي نظر ديگري داريد و مي گوييد مداح قمي يا كاشاني است و حداديان نيست!! در هر دو صورت، فرض مي كنيم كه شما درست مي گوييد [كه شواهد موثق چنين نمي گويد] آيا قبول داريد كه اين مراسم مداحي توسط مداحان به قول شما [قمي يا كاشاني] و يا هرجاي ديگر صورت گرفته يا خير؟! اين چيزي از اهميت موضوع يعني از «فساد جامعه مداحان حكومتي» كم نمي كند اگر بگوييد او حداديان نبوده و يكي ديگر بوده؟! هر وقت و هر مكاني كه اين مراسم برگزار شده، هنرنمايي مداحان حكومتي است و صداي حداديان واضح است. اما با ترديد شما در اينكه او حداديان نيست، آيا بالاخره شما چنين نشستي را هم انكار مي كنيد؟ و يا فقط مي خواهيد دامان سعيد حداديان را از اين فساد بيرون بكشيد؟ آخر اين چه نوع بحثي است كه مي خواهيد با تشكيك در صداي شخص، «اصل موضوع» را هم كتمان كنيد و آن را زير فرش جارو كنيد؟ اين مسير شما را به هدفتان نمي رساند. كما اينكه اگر موفق مي شديد امروز وضعتان اين نبود.
در فيس بوك همگاني بحثها و خبرهاي ديگر را دنبال مي كنيم.

اگر مايل به حمايت از روشنگري و همياري در ساخت برنامه هاي ويدئويي تحليلي "درنگ" هستيد، روي تصوير بالا كليك كنيد و از طريق پي پال و يا كارت اعتباري ويزا كمكهاي مالي خود را واريز فرماييد.

۳ نظر:

ناشناس گفت...

من این کلیپ صوتی را اگر اشتباه نکنم 2ماه قبل از محرم گوش کردم صدا شبیه حدادیان است اما نمیدون چرا توی محرم تو نت همه جا پخش شده مهم نیست چه زمانی چه کسی بوده مهم اینکه تن و صدای کسی است که معلومه کارش مداحی است
واقعا زشت است واقعا متاسفم

ناشناس گفت...

مرسي دوست عزيز از اين مطلبت انگار حالا حلا ها تا خرداد حوادث عجيبي منتظر است

اژدمارنگ گفت...

سلام آقای داد.این یارو حدادیان نیست،اگه هست هم مال خیلی جوونیاشه.ولی خب مداحه،لمپن هم هست.مگه تو تکیه درست حسابی کسی جرات داره به قم فحش بده؟