۱۳۹۱ آذر ۲, پنجشنبه

آگاهي مردم پيش نياز «بقاي آزادي» است. به «حمايت» شما نياز است!


همواره سعي كرده ام با مخاطبانم صادق باشم و به گواهي آمارهاي قابل اندازه گيري در اينترنت، مورد اعتماد هموطنانم در داخل ايران و خارج از كشور هستم. در مدت خروجم از كشور در سال 88 به استخدام هيچ سازمان، سايت يا رسانه اي در نيامده ام [با اينكه استخدام در سايتها كار بدي نيست] اما همواره مي خواهم نوشته ها و گفته هايم، تماما" نظرات مستقل خودم باشند و بدون وابستگي مالي به رسانه ها، آنها را صريح و بي تعارف بيان كنم.
براي اتصال به پي پال روي تصوير بالاي وبلاگ [ستون سمت راست] كليك كنيد. ايميل فعال من براي ارسال از طريق پي پال (به عدد «1»  در ايميل دقت فرماييد): BABAKDAD1@GMAIL.COM
هيچكس منتي بر ديگري ندارد. همه داريم بدهي خود را به كشورمان پرداخت مي كنيم تا آن را از تبعات هجوم فرهنگي و خرافي اين نظام مصونيت بخشيم. پس اهل كار به ميدان بيايند و اهل حمايت هم ياري كنند كه امروز وقت نشستن نيست. من هم منتي ندارم، ولي احتمالا" مي دانيد كه تمام زندگيم را پشت سر گذاشتم و از خانه و كاشانه و جانم دل كندم، تا در دوران سانسور بعد از انتخابات 88 «اطلاع رساني» كنم. زيرا به اين باور دارم كه آگاهي و اطلاع مردم از حقايق، جلوي عميق تر شدن سرطان استبداد را خواهد گرفت. شما هم با حمايت مالي از كارهايي كه در زير توضيح مي دهم در اين حركت مشاركت كنيد و علاوه بر آن، اين فراخوان را در قالب مسيج يا ايميل براي هر كسي كه دستش به حمايت ميرسد، بفرستيد. اگر در ايران هستيد و امكان حمايت مالي نداريد، به بستگان و دوستان و فاميل در خارج كشور و كساني كه مي توانند كاري بكنند، بگوييد و از آنها بخواهيد حالا كه كسي به ميدان آمده و دست ياري دراز كرده، از همياري كوتاهي نكنند و موجب دلسردي ساير كوشندگان نشوند. بخدا كه در مقابل اينهمه هزينه كه ديگران براي آزادي و آگاهي و اطلاع رساني داده اند، حمايت مالي «بي خطرترين» نوع همراهي با جريان آگاهي رساني در اين جامعه آفت زده است. پس از همين حالا شروع كنيد. زيرا اينجا حقيقتا" رسانه خود شماييد.
براي اجراي اين برنامه ها كه در توان دارم، از شما ياري مي طلبم و صريح مي گويم كه بدون ياري و حمايت مالي هموطنانم این کارهاعملي نخواهند بود :
1-      ايجاد يك وبسايت مستقل تحليلي آنلاين [تلكس تحليلي آنلاين براي بررسي همزمان و كوتاه اخبار]
2-      ساخت هفتگي و منظم برنامه ويدئويي تحليلي درنگ [كه بخاطر كمبود وسايل فني متوقف شد!]
علاوه بر نوشتن تحليل هاي معمول و به كارگيري قلم جوانان علاقمندي كه تابحال اعلام آمادگي كرده اند در وبلاگهاي جديد، همچنين متناسب با حمايتهاي شما مخاطبان، برنامه هاي ديگري نيز طراحي و اجرا خواهيم كرد. تمام اين كارها فقط با همياري و حمايت مالي مخاطبان قابل انجام خواهند بود. هيچكس نمي تواند ادعا كند كه تمام آنچه را دستگاههاي تبليغاتي نظام در 34 سال به كلي تخريب كرده است، مي تواند با يك وبسايت يا حتي با يك شبكه تلويزيوني جبران كند كه ناگفته پيداست اينها ادعاهاي گزافي خواهند بود. ما خيلي كه به وظايفمان در اين برهه درست عمل كنيم، نهايتا" مي توانيم مثل تكنسين آمبولانس بيمار را در شرايطي حفظ كنيم كه وضعش بدتر از اين نشود و روح جامعه نميرد و بيش از اين غرق نشود. مردم بيشتر از اين اسير جنگ رواني حكومت و بازيهاي سياسي آن نشوند. هوشيار باشند و فريب دروغهاي بيشتري را نخورند و در مناسبتهایی مثل انتخابات ، آگاهانه به تحریم بپیوندند و بالاخره اينكه ساعت 4 صبح براي تماشاي صحنه اعدام تجمع نكنند!
اگر فكر مي كنيد اين كارها در شرايط فعلي ممكن و لازم است، و «پيش نياز» ما براي رسيدن به يك آزادي و دموكراسي با دوام هستند، از قطرات كمك خود يك دريا بسازيد و من و همه كوشندگان اين عرصه را ياري كنيد. بي پرده بگويم كه «بسته به استقبال مردم» و متناسب با كمكهاي رسيده، اين دو برنامه را اجرايي خواهم نمود . فعلا" گام به گام و بدون تعجيل، در انتظار حمايت شما هستم. و اگر كمكي هم نرسيد، لابد بر ما مسئوليتي نيست! كه آن را هم اعلام خواهم نمود.
كمكهاي مالي خود را از طريق نشان زير در پي پال [با استفاده از كارت اعتباري] واريز فرماييد. نيازي به نوشتن آدرس حقيقي خود در فرم پي پال نداريد، سايت امن و مطمئن «پي پال» امكان ارسال مطمئن مبالغ حمايتي شما را از طريق ايميل و كارت اعتباري فراهم كرده و كمكهاي شما را بدون ايجاد مشكل منتقل خواهد نمود. ايميل فعال من براي ارسال از طريق پي پال (به عدد «1»  در ايميل دقت فرماييد): BABAKDAD1@GMAIL.COM  
براي دسترسي مستقيم به لينك حساب پي پال روي تصوير گوشه سمت راست بالاي وبلاگ مي توانيد كليك كنيد و مستقيما" به صفحه حمايت در پي پال برويد. همانجا امكان ارسال با ويزا كارت از همان طريق مهياست.اما براي سهولت بيشتر، مشخصات حساب بانكي را هم در تصوير زير ارائه مي كنم.
نگذاريم چنان شود كه حتي با سرنگوني اين نظام هم، از پس تاوان خرابيهاي آن بر نیائیم وناگزیر زير يك «شبه دموكراسي ناپايدار» مانند برخي كشورهاي ديگر، كابوسهاي تازه تري ببينيم. پس براي بازسازي اين خرابيهاي گسترده، آستين همت بالا بزنيم.به ناچيزي كمكي كه مي كنيد بها ندهيد، قدمي كه بر مي داريد اهميت دارد و از اين قطره ها درياي همت و عزم همگاني مي سازد. پس درنگ جايز نيست. [بابك داد]

هیچ نظری موجود نیست: