۱۳۹۵ بهمن ۲۰, چهارشنبه

مدیریت بحران بیشعوری!

• آقای روحانی! برکنارش کنید! •
با خنده‌ای کریه به خبرنگار می‌گوید: «سیل‌زدگان خوشحال بودند و من چند جا رفتم همه می‌خندیدند!» بعد طبیعت را توصیف می‌کند که‌ «درختها با باران و سیل چه قــدر باصفا شده بود… و حالا اگر هم به علوفه چند کشاورز خسارت جزئی وارد شده، در عوض سال بعد محصول دیگری انشاءالله…» بیشعوری بیداد می‌کند!
اینها حرفهای یک ساکن تیمارستان روانی نیست. حرفهای رئیس ستاد مدیریت بحران وزارت کشور «دولت تدبر و امید»  آقای اسماعیل نجار است! کسی که اگر همین روزها برکنارش نکنند، از حالا تمام توانم را به کار می‌بندم تا آقای حسن روحانی در انتخابات آتی رأی کمتری بیاورد!
این «مدیر!» باید در بند روانی بستری باشد. فیلم را ببینید و آنقدر دست به دست کنید تا حجت بر آقای روحانی رئیس‌جمهور محترم تمام شود.

آقای رئیس‌جمهور محترم! تا آثار سیلاب خشک نشده، این مدیر باید عزل شود. 
پی‌نوشت: اسماعیل نجار همان استاندار کرمان است که‌ در زلزله سال ۸۹ کرمان گفت: در یک خانه همه دیوارها فرو ریختند؛ به جز دیواری که عکس «جناب آقای احمدی‌نژاد» را روی آن نصب کرده بودند! و آن را «معجزه» لقب داده بود. و چون قحط‌الرجال بود، در دولت تدبیر و امید هم به معاونت وزیر و مشاغل دیگر گمارده شد.
جناب آقای روحانی! زیردستان شما آن فرد متوّهم را به ریاست یکی از مراکز حساس کشوری برگزیده‌اند. اگر نمی‌دانستید، حالا بر اساس این سخنان منزجرکننده‌اش حجت دارید و بایسته است که بدون درنگ او را عزل کنید. من بلای سیل را لمس کرده‌ام. خنده بیمارگونه این مرد باعث شد از شدت عصبانیت تا صبح نخوابم تا زمان برای نوشتن این متن سپری نشود.
لینک ویدئو را دست به دست کنید. ما #عزل_نجار را در همین چند روزه و نه بیشتر مطالبه می‌کنیم و امیدواریم آقای روحانی درنگ نکنند.
بابک‌داد
چهارشنبه بیستم بهمن ۹۵
تلگرام

۱ نظر:

نادر گفت...

آه! خدایا! ... ما را از این همه شرم و خجالت نجات بده! منظورم از ما، اقلیت فرهیخته ایران است و گر نه، این روانی حرامی نماینده قشر عموم جامعه بیمار ماست! جامعه ای که ریشه اش زده شده و جای آن لوله های تغذیه مصنوعی عربی جایگذاری شده! ابرقدرتها بیخودی این احمق ها را سر کار نیاوردند که! خلایق هر چه لایق!